Netfom Hakkında

Vizyonumuz

Netfom Fiber Optik Market ve Proje olarak sektöre yönelik en önemli amacımız, sahip olduğumuz teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırıp, çözümler sunmaya devam etmektir.

Böylece dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, mevcut sorunlara farklı çözümlerin peşinden giderek, teknolojik yeniliklerin ve ilklerin Türkiye’deki yüzü ve adı olma vizyonumuzu devam ettireceğiz.

Misyonumuz

Birden çok sektörde faaliyet gösteren bir Teknoloji firması olarak, teknolojinin tüm olanaklarını kullanıp en üst düzeyde çözümler üreteceğiz.

Kaliteli, kullanımı kolay ve dayanıklı çözümlerimizle müşteri güvenini en üst düzeyde tutup yeni Pazarlar ve müşteri kitlesine ulaşarak büyüyeceğiz.

 • Müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak
 • Sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak
 • Yeni teknolojik gelişmelerin takip etmek ve kendini geliştirmek
 • Çözüm odaklı yaklaşım ve hizmet kalitesini arttırmak

Tarihçemiz

08Mart2017

Netfom Shop Açıldı

Lokal satışlardaki uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini internet satışına başlayarak önce tüm ülkeye sonra da dünya geneline büyüttü.

19Temmuz2016

Alman IC Intracom Distribütorlük Anlaşması

2016 yılına Alman IC Intracom  ile distribütorlük anlaşması yapıldı. Böylelikle Manhattan ve IntelliNet gibi markaları Türkiye piyasaına Netfom sunmaya başladı.

14Şubat2013

Niltim'e Taşındı

Bu yıla kadar hizmet verdiği Uluyol'dan Niltim'e taşınarak müşterilerine daha fazla marka model ile destek olmaya devam etti.

24Nisan2005

Estap Bayi Anlaşması Yapıldı

Netfom, Estap ile bölge bayiliği anlaşması imzalandı ve bölgesindeki en önemli tedarikçilerden biri konumuna geldi.

11Kasım2003

Netfom ve Proje

2003 yılından itibaren, gelişen iletişim sistemlerine paralel olarak yoluna Netfom Bilgisayar ve Fiberoptik Market olarak devam ederek, bünyesine Proje departmanını da eklemiştir.

01Mayıs2000

Kuruluş

2000 yılında Bursa İtimat Bilgisayar olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Partnerlerimiz

Müşteri Yorumları

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com