Netfom Hakkında

Netfom Fiber Optik Market ve Proje olarak sektöre yönelik en önemli amacımız, sahip olduğumuz teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırıp, çözümler sunmaya devam etmektir.

Böylece dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, mevcut sorunlara farklı çözümlerin peşinden giderek, teknolojik yeniliklerin ve ilklerin Türkiye’deki yüzü ve adı olma vizyonumuzu devam ettireceğiz.

Birden çok sektörde faaliyet gösteren bir Teknoloji firması olarak, teknolojinin tüm olanaklarını kullanıp en üst düzeyde çözümler üreteceğiz.

Kaliteli, kullanımı kolay ve dayanıklı çözümlerimizle müşteri güvenini en üst düzeyde tutup yeni Pazarlar ve müşteri kitlesine ulaşarak büyüyeceğiz.

 • Müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak
 • Sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak
 • Yeni teknolojik gelişmelerin takip etmek ve kendini geliştirmek
 • Çözüm odaklı yaklaşım ve hizmet kalitesini arttırmak

  [rt_retina_image img_1x="3986" img="3985" class="sidepanel-logo" img_align="" img_bottom_margin="30px" link="" link_target="" link_title=""]

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  [button button_text="PURCHASE" button_style="style-1" font="heading-font" button_size="hero" button_link="#" link_open="" button_icon="icon-right-thin" href_title="PURCHASE"]